Rośliny okrywowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Co posadzić w miejscach, na których na pewno nie przyjmie się trawaa Jakie rośliny dobrze rosną na słonecznych stokach, w cienistym lesie, w szczelinach między kamiennymi płytami i na podmokłych terenacha Jeśli szukasz alternatywy dla trawnika, poznaj nieocenione rośliny okrywowe! Nie tylko łatwo adaptują się do rozmaitych warunków glebowych i pogodowych, lecz także są ładne i łatwe w uprawie. świetnie się nadają do tworzenia obrzeży rabat kwiatowych, wyznaczania ścieżek oraz dekorowania miejsc pod drzewami i krzewami. Poradnik pomoże Ci wybrać gatunki właściwe nawet dla najmniej korzystnych zakątków ogrodu. Podpowie, jak je pielęgnować, chronić przed szkodnikami i rozmnażać.

maol | 2013-11-08
Przeczytana: 2007 rok