Księga Urantii

2010-01-01
2010-01-01
1 min.
Przemysław Jaworscy
duchowość filozofia Bóg religia historia nauki przyrodnicze

Jeśli ta ksiega nie zmieni podejścia ludzi do nauki Boga i świata to co ???

Jeśli ta ksiega nie zmieni podejścia ludzi do nauki Boga i świata to co ???

Ciekawa, bez dwóch zdań..ale czy można traktować chaneling poważnie i dostosowywać do niego interpretacje otaczającego nas świata ? Na to musi sobie odpowiedzieć każdy z osobna

I pomyśleć, że ponad 40 lat żyłem bez świadomości istnienia tych przekazów. Z drugiej strony - może właśnie ten czas pozwolił mi na zrozumienie sporej części zawartych w nich treści. Życzę każdemu, żeby dojrzał do przeczytania Księgi Urantii.

Niesamowita lektura dla ludzi poszukujących wiedzy o Bogu i wszechświecie. Zmieniła moje życie. Trudna szczególnie na początku. Warto ją zgłębić, co potrwa lata. Polecam ludziom z otwartym umysłem.

Dużo niezwykłych nauk, które są prawdziwie boskie - otwiera nas na uniwersalnego Boga i ukazuje, że wszyscy ostatecznie dotrzemy do Stwórcy; i że każda religia jest tak naprawdę dobra, jeśli polepsza nasze wnętrze. Potrzeba dzisiaj takiej wiedzy, która ujawni człowiekowi przyczyny pierwotne cierpień i niedoli na Ziemi. Nikogo nie zadowala już idea, która głosi, że cierpimy tu przez grzech pierwszych ludzi, na których decyzję wpływu nie mieliśmy, i którzy nie mieli w niczym wiedzy. I taka, że bez odpowiedniego odłamu jakiejś religii będziemy smażyć się przez wieczność w piekle, przy czym Bóg będzie przy tym niewzruszony i nieugięty, choć nieskończoność zawiera czas, by dokonała się nasza poprawa.

Definitywnie odmienia. Polecam rowniez w temacie dobre wiesci Roman Nacht na youtubie.

Co kto lubi, dla mnie ciężka i w przenośni i dosłownie, stek opowiadań z domieszką mądrych słów i znaczeń żeby wydawała się lepsza mądrzejsza. Książka zapewne która naciągnela nie tylko mnie i rozczarowała, nie warta swojej ceny.

ok !!!!

ok !!!!