Iglaki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Bogactwo gatunków, bogactwo możliwości! Dobrze wybrany okaz iglaka można wyeksponować jako ?samotnika ? ozdobę ogrodu ? albo skomponować z drzewami liściastymi, krzewami, bylinami lub trawami. Cis doskonale nadaje się na żywopłot, przy którym doskonale prezentują się rzeźby ogrodowe. Karłowate i miniaturowe odmiany iglaków tworzą świetny efekt w połączeniu z wrzosami, inne pozwolą Ci urządzić przed domem ogród japoński. Książka urzeka kolorowymi fotografiami niesamowitych szyszek, magicznych ogrodów i artystycznie przystrzyżonych iglaków. Jeśli nie chcesz zadowolić się zdjęciami, zajrzyj do poradnika, który pomoże Ci stworzyć ogród marzeń. Dzięki niemu dobierzesz rośliny dopasowane do rodzaju gleby, rozmiaru ogrodu i klimatu. Podpowie, jakiej pielęgnacji wymagają poszczególne gatunki oraz jak stawić czoło szkodnikom i chorobom. Zawiera również wykaz najważniejszych szkółek iglaków w całym kraju!