flora i fauna

Zachwycają różnorodnością kolorów, zniewalają zapachem i sprawiają, że ogród wygląda przepięknie od wczesnej wiosny aż do jesieni. Jeśli marzysz o romantycznej altance oplecionej kwiatami, ścianie domu pokrytej różami pnącymi lub różanych łukach w ogrodzie, oto garść pomysłów. Przyłącz się do kwiatowej ?gry w kolory? ? obejrzyj na fotografiach, jak szafir kocimiętki współgra z żółcią róży angielskiej i jak biała róża wielokwiatowa prezentuje się w towarzystwie rozmaitych ogrodowych bylin. Poznaj ponad 300 najwspanialszych odmian róż ? miniaturowych, parkowych, pnących, dzikich i rabatowych ? oraz dowiedz się wszystkiego o ich uprawie. Przed Tobą lato usłane różami!

agrav90 | 2016-05-26
kodoga | 2016-05-07