I Ty możesz być szczęśliwy, zdrowy, bogaty

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Andrzej Kapłanek a publicysta, prozaik, poeta, podróżnik, żeglarz, autor kilkunastu książek, które pobudzają wyobraźnię, prowokują do tworzenia własnych hipotez, wywołują spory. Przemierzając świat, śledząc meandry ludzkich myśli, szuka odpowiedzi na wiele trudnych i niewygodnych pytań o początkach naszej cywilizacji, sensie istnienia.W książce, którą trzymasz w ręce, autor dzieli się przemyśleniami o prawach sterujących ludzkim losem. To dzięki nim zrealizował marzenia, wzbogacił swoje życie. Było piękne i niezwykłe, a uległo przyspieszeniu, gdy odkrył wielki i niewykorzystany potencjał kryjący się we własnym wnętrzu. Ty także możesz osiągnąć podobny efekt, jeśli zdobędziesz się na wysiłek dostosowania do przedstawionych w tej książce zasad. zrób to! Warto! Skup się na radosnych odczuciach, myśl pozytywnie, dostrzegaj otaczające cię piękno, nie trać energii na narzekania. Smakuj każdą sekundę życia. Chwile, które zapełniasz negatywnymi emocjami, tracisz bezpowrotnie. Dlatego rób to, na co masz ochotę. Odważ się nawet na więcej! Żyj, jakby nikt nie zadał ci nigdy cierpienia, a ziemia była Rajem. Pamiętaj! Masz a jak każdy człowiek a tylko jedną szansę, jedno krótkie życie. Spraw, by było zjawiskowe, wyjątkowe, unikalne, by nie przeciekało ci przez palce, jak miałki piasek podniesiony ręką na plaży. Spróbuj zatrzymać choć kilka ziareneka

an_an | 2014-12-23
mariola | 2016-10-22
fiendishfiancee | 2016-06-27
Ewa | 2016-05-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam
Igor | 2016-04-28
hienka7 | 2015-10-19
Lady_B | 2015-10-17
Na półkach: Chcę przeczytać, Jak...??
litpawel | 2015-07-30
boseti | 2014-02-04