Seks dobrze przyprawiony

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Czujesz, że twojemu życiu seksualnemu brakuje pikanterii? A może twojej wyobraźni seksualnej potrzeba bodźca? Przypraw seks 52 gorącymi, rozpalającymi przepisami autorstwa dr Gabrielle Morrissey, czołowej seksuolożki australijskiej. Seks dobrze przyprawiony to poradnik, który koniecznie muszą mieć dorośli, dojrzali ludzie, który zawiera kreatywne, zabawne i podniecające przepisy na ożywienie życia seksualnego. Każdy z przepisów na seks zawiera przedstawiony krok po kroku opis scenerii, przygotowań, składników, zalecanych technik, pozycji, gier i rozmowy... wszystko „jak się patrzy” aż do zaserwowania parzącego wręcz orgazmu. Przepisy te pozwalają posmakować prowokujących, przeszywających dreszczem, erotycznych doznań, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od doświadczeń romantycznych i tradycyjnych, aż po dzikie i odlotowo zwariowane. Czytelnik znajdzie tu wskazówki jak słodko uwieść, rozpalić do czerwoności, seksownie eksperymentować, aby przeżyć szereg ekscytujących i wzbogacających nocy, dających zadowolenie i namiętny seks. Wybierz na chybił trafił przepis z jednego z sześciu rozdziałów – Przekąski na jeden ząb, Dania gorące, Dania prosto z pieca, Dania szybkie i łatwe, Słodkości i Dania dla smakoszy – lub konsumuj po kolei wszystkie potrawy z menu, aż nasycisz się przyjemnością!

Goszka | 2014-10-31
lisiczka86 | 2011-09-23