Jak zbudować trwałe małżeństwo?

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
9788374920537
poradniki

Wszyscy mamy swoje ideały dotyczące małżeństwa, przechowywane gdzieś w głębi serca. z tych ideałów tworzymy własne scenariusze, z rolą dla nas samych do odegrania. W okresie chodzenia za sobą często rozwijamy te wyobrażenia i staramy się wypaść jak najlepiej w oczach drugiej strony. Marzenia o pięknie cudownego małżeństwa, które w sobie nosimy, mogą jednak okazać się nierealistyczne i nieosiągalne. Także odmienne oczekiwania jakie mają mężczyźni i kobiety mogą prowadzić do rozczarowania w pierwszych latach małżeństwa. Dochodzimy wtedy do wniosku, że doświadczenie wspaniałej relacji małżeńskiej jest tylko dla marzycieli. Jednak jest to całkowicie błędne przekonanie, gdyż małżeństwo może być cudowne ba, ma być cudowne! Wymaga to jednak wysiłku i pracy.

Paula_books | 2013-04-25
Przeczytana: 2011 rok