Grilluj z mistrzami świata

Wydawnictwo: DARBUD
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Na łamach tej publikacji mistrzowie świata Jacek Kempa i Krzysztof Szulborski zdradzają 220 oryginalnych receptur na niepowtarzalne dania z rusztu, odkrywają tajemnice komponowania wyjątkowych smaków w pięknych przebraniach i fachowo radzą, jak przygotowywać, marynować i grillować mięsa, ryby, warzywa i owoce. Wspaniałym dopełnieniem smakowitych potraw są wyjątkowe fotografie dań autorstwa Jędrzeja Stelmaszka. To pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika grilla, niezależnie od tego czy profesjonalnie zajmuje się kuchnią, czy też po prostu prywatnie lubi grillować.

Krzś | 2017-09-13
Przeczytana: 06 marca 2016