Reiki klucz do serca

Wydawnictwo: Emka

Słowo Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza Uniwersalną energię Życiową .Ta datująca się sprzed kilku tysięcy lat tybetańska metoda aktywizowania sił samouzdrawiania organizmu poprzez położenie rąk, utrzymywana była przez tysiąclecia w tajemnicy i dostępna jedynie wąskiej grupie wybranych osób.Aby stosować Reiki nie potrzebne jest medyczne wykształcenie, ani też specjalne umiejętności. Jej cechą charakterystyczną jest to, że jako energia pozytywna nie może nikomu zaszkodzić, a więc jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne.

Anna | 2017-01-06
Przeczytana: 30 listopada 2016

To nie jest książka, na którą trafia się przypadkiem.
Czytają ją ci, którzy o reiki już słyszeli i chcą się dowiedzieć więcej.
A skoro chcą się dowiedzieć więcej to znaczy, że nie odrzucają z definicji.
Ja jestem sceptykiem, nie wierzę w nic, czego nie mogę dotknąć, powąchać lub usłyszeć. Wierzę również w naukę.
Ale pomimo mojego sceptyzmu przeczytałam tę książkę z wielkim zainteresowaniem i wielką przyjemnością. Nie wiem, czy istnieje energia, o której pisze Autor, ale ponieważ nie narzuca swojego zdania i do niczego nie przekonuje na siłę, to zaczęłam się tym interesować trochę bardziej :)

MLB | 2014-03-01
Revive | 2012-01-28