Jak nie przytyć po rzuceniu palenia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

* Test: Która z metod walki z nałogiem jest dla Ciebie odpowiedniaa * Wyłącznie tu: Dieta czterotygodniowa z programem spalania tłuszczu * Dodatkowo: Osiem złotych zasad utrzymywania prawidłowej wagi ciała. Jak rzucić palenie i zachować przy tym doskonałą figuręa Wreszcie znaleziono wyjście z tej pułapki! Autorki opracowały pionierską koncepcję indywidualnej metody rzucenia palenia połączonej ze skuteczną dietą dla świeżo upieczonych abstynentów nikotynowych. Opisane tu zasady za pomagają un

evax | 2012-09-30