Czy wiesz jakie to drzewo?

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
drzewa
flora i fauna

Trudno wyobrazić sobie krajobraz bez imponujących sylwetek drzew. W ich cieniu chowamy się przed słońcem, lubimy szum wiatru w koronach. Drzewa dają nam radość, siłę, energię i spokój. Czy znasz drzewa, które mijasz codziennie? Czy umiesz nazwać te, które rosną w Twoim najbliższym otoczeniu? Czy potrafisz rozpoznać ich sylwetki, liście, owoce? Naucz się rozpoznawać drzewa. zostań ich znawcą i zobacz, jak wiele radości taka nauka sprawi całej rodzinie.-Szczegółowe opisy 134 najważniejszych gatunków drzew europejskich oraz wiele ciekawostek o każdym z nich-zdjęcia z natury oraz znakomite poglądowe rysunki liści, kwiatów i owoców-podział na rodziny zaznaczony barwnymi paskami.Ekstra: plakat z realistycznymi rysunkami pozwalającymi rozpoznać i porównać blisko 50 gatunków drzew europejskich

stoplamek | 2014-07-17
cynkicyna | 2016-10-01