Suplementy dla Ciebie. Jak nie stać się pacjentem

Wydawnictwo: Wektor
9788392219859
poradniki

O suplementach diety można czasem przeczytać, że czynią cuda i pomagają na wszystko. Inni są zdania, że wystarczy zdrowo się odżywiać a żadne kapsułki nie będą nam potrzebne. A jak jest naprawdęa Które suplementy mogą nam pomóc w utrzymaniu formy, a które jedynie odchudzają portfelea Na podstawie badań naukowych nad rolą różnych składników diery prof. Iwona Wawer z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pokazuje czego może nam brakować, jeśli kupujemy konserwowaną żywność z supermarketów, jemy mało owoców i warzyw i siedzimy przed telewizorem.

źródło opisu: nieznane

footprints | 2014-01-29