Wielka Księga Samochodów

Wydawnictwo: Carta Blanca
motoryzacja

Wielka księga samochodów to niezwykle bogato ilustrowany album poświęcony historii aut, które na zawsze zapisały się w zbiorowej świadomości, oraz niezwykłym wydarzeniom i ludziom, dzięki którym mogły powstać. Można by rzec, że jest to prezentacja symboli świata motoryzacji kabrioletów, klasycznych samochodów i bolidów Formuły 1. zawarte w albumie zdjęcia i teksty zarówno pobudzają wyobraźnię, jak i dostarczają ścisłych danych jak przystało na publikację o zaawansowanej technice, sztuce i pięknie tych wspaniałych pojazdów.

czytaczek | 2012-09-30
LadyTifa | 2011-11-02