Windsurfing dla amatora i instruktora

Wydawnictwo: Harmonia
poradniki

Książka przedstawia najważniejsze informacje dotyczące żeglarstwa deskowego. Jej główną część stanowi kurs podstawowy dla początkujących deskarzy, czyli opis podstawowych manewrów na desce, np. podnoszenia pędnika z wody, sterowania deską, zwrotu przez sztag i przez rufę. Ważnym elementem publikacji jest również opis sprzętu żeglarskiego oraz sposobów jego składania i strojenia. Dodatkowo znalazły się tu informacje o historii windsurfingu, polskich ośrodkach sportowych, przepisach oraz zasadach

maki434 | 2015-10-25