Jak z bankruta stać się milionerem

Okładka książki Jak z bankruta stać się milionerem Wojciech Chmielewski
Okładka książki Jak z bankruta stać się milionerem
Wojciech Chmielewski Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii biznes, finanse
biznes, finanse
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-01-01
2012-01-01
978-83-7377-508-4
bogactwo

W dobie kryzysu finansowego zapewne każdy szuka jakiegoś wyjścia z trudnej sytuacji. Jak zarobić? Jakie działania podjąć, by w końcu odbić się od dna? Jak lepiej gospodarować swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi? To tylko kilka z podstawowych pytań, jakie codziennie stawiają sobie ludzie.

Książka pod tytułem „Jak z bankruta stać się milionerem” odpowiada na wiele tego typu pytań. Autorem jest Dr Wojciech Chmielewski – doświadczony trener biznesowy, psycholog i menadżer, który od 12 lat prowadzi szkolenia, mające na celu pomoc innym ludziom w efektywniejszym zarządzaniu budżetem i wyjście z długów.

Na moje szczęście – sam nie jestem zadłużony, ale odkąd pamiętam, cierpię na przewlekły brak pieniędzy (wszystko wydaję na książki…!),zatem z ciekawością przyjrzałem się recenzowanej dziś pozycji. Miałem nadzieję, że może autor wymyślił jakąś genialną strategię na pomnażanie funduszy...

Zapraszam do przeczytania dalszej części recenzji na:

Wiele osób zadaje sobie to pytanie, ale nie wielu wie, jak tego dokonać. Jak z bankruta stać się milionerem. Marzenie, które może się ziścić? Niektórzy powiedzieli by, że tak. Ci mniej optymistycznie nastawieni do życia zanegowali by to bez wahania. Ale jak jest naprawdę? Czy faktycznie można przejść taką drogę?

Wojciech Chmielewski autor poradnika „Jak z bankruta stać się milionerem” twierdzi, że można. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć kogoś, kto nie jest zadłużony. W pogoni za pieniędzmi i lepszym życiem ludzie są w stanie zrobić naprawdę wiele. Ale co w przypadku, gdy w pewnym momencie zatracili się w tym i stoją w miejscu, bez perspektyw na wyjście z dołka? Właśnie tutaj pojawia się książka, która może zmienić ich podejście.

Nie są to tylko suche opisy, wymyślone na poczekaniu, by wydać książkę. Autor przyznaje się do tego, że sam znalazł się w finansowym dołku, ale udało mu się z niego wyjść. Teraz daje ludziom narzędzie do tego, by zmienić spojrzenie i perspektywy, a co za tym idzie – sprawnie dojść do zamierzonego celu, pozbycia się długów. Opracował kilkanaście metod. Wiadomo, że nie jesteśmy tacy sami, dlatego też w książce znajdziecie dużo opcji, pozwalających na wyjście z dołka. Ich rozbieżność pozwala na wybranie tej, która odpowiada waszym potrzebom.

Autor ciekawie ilustruje i tłumaczy procesy finansowe, dzięki czemu książkę czyta się szybko, a informacje przyswajamy momentalnie, nie bojąc się specyficznego żargonu i słów, które mogą nas wybić z rytmu.

„Jak z bankruta stać się milionerem” nie jest jednak pozycją, która zagwarantuje ci sukces. Wiele zależy od samego człowieka, jego podejścia do sprawy. Książka ta może stać się dla was przewodnikiem, kursem, który może pomóc w osiągnięciu celu. Ale wszystko leży w waszych rękach. To wy musicie zdecydować, czy okaże się to dla was przydatne. Ja, jako osoba, która długów jeszcze nie ma, uważam, że to dobry poradnik dla każdego – też dla tych, którzy w długi jeszcze nie popadli. Pozwala bowiem spojrzeć na wiele sytuacji z innej perspektywy, a co za tym idzie próbować myśleć inaczej, zmieniać w sobie podejście. Bo przecież chodzi o to, by się nie załamać. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Więc zastanówmy się nad tym, co można zmienić, a „Jak z bankruta zostać milionerem” to dobry początek.

Wojciech Chmielewski autor poradnika „Jak z bankruta stać się...

Bardzo profesjonalna książka

Bardzo profesjonalna książka

Bardzo motywująca i praktyczna książka. Myślę, że spokojnie wiele porad do zastosowania od zaraz i rzeczywiście mogą pomóc w wyjściu z długów. Polecam spokojnie ludziom, którzy borykają się z długami

• Od wydawcy
  • Finanse
  • Z polecenia
  • 09|Inne
  • Z półki (książki z roku 2012)
  • Zrecenzowane

Dodaj cytat z książki Jak z bankruta stać się milionerem