Prosta droga do celu. Simpleology

Wydawnictwo: VM Group
poradniki

Sukces jest prosty do osiągnięcia i naukowo odtwarzalny, jeśli znasz 5 jego Praw. Prosta droga do celu. Simpleology dowodzi, że sukces i szczęście są łatwiejsze do osiągnięcia, niż większości z nas się wydaje. W zasadzie ludzie mogą prawie zagwarantować sobie osiągnięcie sukcesu poprzez postępowanie zgodnie z paroma prostymi zasadami. Te 5 praw Simpleology nie są nowe, były stosowane zawsze. Poprzez wieki historii te 5 praw pomogło największym umysłom ludzkim uzyskać fortuny, jak i tworzyć nowe ścieżki. Ale aż do tej pory nikt nie przelał ich na papier, opisując w sposób tak prosty i bezpośredni, jak Mark Joyner w tej książce. Zastosowanie tych 5 praw daje podstawy dla osiągnięcia przez ludzi sukcesów w ich wszelakich dążeniach, i to w sposób niepodważalny i zdroworozsądkowy. Prosta droga do celu. Simpleology objaśnia dokładnie 5 praw i pokazuje czytelnikom, jak je stosować w każdym z aspektów ich życia

Rafał Lipnicki | 2011-06-14
Przeczytana: 2010 rok

Niektóre fragmenty dały mi niezły materiał do analiz, było ich kilka, lecz dość mocnych, abym ocenił ją na 3 gwiazdki. Najbardziej ujmująca była historia powstania systemu Trachtenberga.

Piotr | 2016-09-29
Figunia33 | 2013-12-01