Magiczna drabina do sukcesu

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Książka ta przedstawia w niezwykle skondensowanej formie siedemnaście czynników, na podstawie których opracowana została filozofia sukcesu Napoleona Hilla. W tym wydaniu Drabiny do sukcesu zamieszczono obszerne fragmenty pierwotnego tekstu i przedstawiono je ze współczesnym komentarzem potwierdzającym ponadczasowość i uniwersalność idei i koncepcji Hilla. Aby książka mogła osiągnąć dodatkowo walor aktualności wyposażono ją w tzw. studia przypadków przywołane ze współczesnego świata biznesu.

Sev | 2014-03-28
Przeczytana: 22 marca 2014

Napoleon Hill z każdym dziełem dziełem udowadnia iż zasługuje na miano prekursora i pioniera jakże nadużywanego dziś i coraz mniej znaczącego hasła: 'rozwoju osobistego'. To nie pro-(neo)-amerykański poradnik widmo pełen komunałów, a zbiór pragmatycznych, cholernie cennych haseł.
Prawdą jest iż pozycja ta jest skrótem, poszedłbym nawet dalej - wprowadzeniem do potężnej encyklopedii jaką są 'Prawa Sukcesu'. Z racji lekkiego, chodź wyposażonego w konkretne sformułowania uwagi tekstu, daje zarys ogólnej twórczości Pana Hilla przez którą przechodzi się w tempie atomowym.
A czy Ty 'będziesz bardziej nieszczęśliwy, jeżeli nastawisz karku i ośmielisz się zrobić coś nowego'?

Empek | 2016-02-20

Mam wrażenie że, wszystkie książki psychologi osiągnięć to to kalka idei zawartej w "Magicznej Drabinie Sukcesu". Jeśli mamy już za sobą jakiś poradnik osiągania sukcesu w życiu, to prawdopodobnie nowych treści nie poznamy, ale jeśli ktoś podrostu lubi takie książki to gorąco polecam.

e-Milka | 2015-03-09
Przeczytana: 08 marca 2015