Co nieco o rozwoju dziecka

Wydawnictwo: Zawitkowski
poradniki

Co nieco o rozwoju dziecka to pierwsza w Polsce publikacja dla młodych rodziców w formie 3-godzinnego filmowego instruktażu DVD oraz bogato ilustrowanej książki o rozwoju i pielęgnacji niemowląt. Jak zostać szczęśliwymi rodzicami szczęśliwego maleńs...

Donia | 2014-01-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Maluszki

Książka sama w sobie ok, ale płyta do niej dołączona - jak dla mnie bezcenna! W sumie w książce najbardziej zaciekawił mnie rozdział " Co nieco o rozwoju dziecka" opisujący pierwszy rok życia maleństwa miesiąc po miesiącu natomiast rozdział " Co nieco o opiece i pielęgnacji" to w dużym stopniu opis tego, co znajduje się na DVD (najciekawsze dla mnie: przewijanie maluszka, ubieranie i rozbieranie, kąpiel, podnoszenie, odkładanie czyli jak to robić delikatnie, sprawnie, dając dziecku poczucie bezpieczeństwa i pomagając w prawidłowym rozwoju).

niunia77 | 2011-01-21

Przydatne do mojej pracy mgr

Monika | 2017-03-13
Przeczytana: 2015 rok