kuchnia, przepisy, kulinaria, cielęcina
megii24

Prezentujemy Państwu zbiór przepisów, które pomogą przygotować klasyczny obiad, jednak w zupełnie nowej oprawie. Mieszamy bowiem tradycje i smaki różnych kuchni. Zachęcamy do eksperymentowania z przyprawami, ziołami i nowymi smakami. Odpowiednio doprawione potrawy będą prawdziwym przysmakiem dla Waszych gości. Mamy nadzieję, że ta książka będzie bardzo inspirująca, a przygotowane dania...

Mamy nadzieję, że ta książka będzie bardzo inspirująca, a przygotowane dania urozmaicą znane dotąd menu. Dzięki naszym radom przyrządzą Państwo potrawy, których smak mile wszystkich zaskoczy.

źródło opisu: z okładki