kuchnia, przepisy, kulinaria, sosy, dipy
megii24

O charakterystycznym smaku potrawy decydują nie tylko przyprawy, ale także sosy i dipy. To właśnie od nich zależy końcowy smak potrawy. Fantazja połączona z indywidualnymi upodobaniami daje nam niemal nieograniczone możliwości. Smaczne sosy i dipy nadadzą charakter przekąskom, przystawkom, a także daniom głównym. Podawajcie je Państwo do surowych warzyw, sałatek i mięs. Urozmaicą każde...

Smaczne sosy i dipy nadadzą charakter przekąskom, przystawkom, a także daniom głównym. Podawajcie je Państwo do surowych warzyw, sałatek i mięs. Urozmaicą każde przyjęcie - zarówno spotkanie w ogrodzie, jak i uroczysty obiad.

źródło opisu: z okładki