Seriously... I'm Kidding

Ellen Degeneres Wydawnictwo: Grand Central Publishing literatura piękna
Grand Central Publishing
2011-10-04
2011-10-04

Zaniżyłam ocenę przez aspekt techniczny. Bo jeśli spojrzeć na tę książkę literackim okiem, plasuje się gdzieś na poziomie przemyśleń polskich youtuberów. Ale absolutnie nie mówię, że to jest zła pozycja. Naprawdę potrafi poprawić humor, a pomiędzy żarty Ellen wsuwa drobne refleksje, które naprawdę mogą odmienić czyjąś perspektywę na życie. Więc polecam, ale nie spodziewajcie się elaboratu nad istotą szczęścia ;)

Ubawiłam się jak nie wiem :) Fajnie napisana (i fajnie przeczytana przez autorkę!) książka. Polecam dla poprawy nastroju :)

Uwielbiam Ellen. Oglądam jej programy i zaśmiewam się przy nich do łez. Przed ekran przyciąga mnie nie tylko jej poczucie humoru, ale i ciepło, które od niej bije.
Książka to 100% Ellen-gdy ją czytałam, bez problemu potrafiłam sobie wyobrazić Ellen opowiadającą te dowcipy. Tylko... to co działa na ekranie, dla mnie jakoś nie zadziałało na papierze. Uśmiechnęłam się parę razy, w głos zaśmiałam może dwa, a poza tym to niestety trochę nuda.
Może miałam za wysokie wymagania. A może po prostu to jest książka, z którą należy się zapoznać w formie audiobooka (oczywiście czytanego przez samą Ellen) :)

Polecam szczególnie w wersji audio- czytane przez samą autorkę. Dawno się tak nie uśmiałam. Powinno być na niej ostrzeżenie- NIE CZYTAĆ/SŁUCHAĆ W ZATŁOCZONYM TRAMWAJU-GROZI NIEKONTROLOWANYMI WYBUCHAMI ŚMIECHU. Poza tym Ellen ma kilka naprawdę ważnych rzeczy do przekazania. Warto.

Bardzo przyjemna książka o wszystkim i o niczym. Ellen porusza tematy ważne i mniej ważne, wszystkie w sposób humorystyczny, lecz poważny.

Zakupiłam tę książkę podczas wizyty w Nowym Jorku bo potrzebowałam się trochę odstresować i pouśmiechać.
Zadanie zostało wykonane perfekcyjnie, gdyż jadąc metrem i czytając tę książkę uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Kiedy moi towarzysze podróży widzieli okładkę uśmiechali się do mnie przyjaźnie. To jednak prawda - Ellen jest w Ameryce kochana i jest to moim zdaniem miłość całkowicie uzasadniona.

Jest mistrzynią sprawiania, że ludzie nawet po ciężkim dniu zrelaksują się i ich humor poprawi się.

Polecam wszystkim! Młodym i starszym! Kobietom i mężczyznom! Nawet dzieciom (jest kilka rozdziałów przeznaczonych dla nich, żeby mogły sobie pokolorować obrazki)! Idealna o każdej porze i dla każdego!

Audiobook jest znacznie lepszy

Audiobook jest znacznie lepszy

Ellen świetna jak zawsze. Książka bardziej lekka i przyjemna , chociaż znajdzie się kilka poważniejszych przesłań. A humor? Jak na Ellen DeGeneres przystało :)

Śliczne, Ellen w formie... Ellen. Oryginalne, zabawne, naiwne. Każdy ma moment w którym musi sięgnąć po Ellen.
I oto ona :)

I oto ona :)

śmieszna, ale bez głębszego sensu :)

śmieszna, ale bez głębszego sensu :)

No, lekki humor, ale jakoś tak mnie nie uwiodła.

No, lekki humor, ale jakoś tak mnie nie uwiodła.

• 2015

Ellen Degeneres Seriously... I'm Kidding Zobacz więcej