Ewolucja międzynarodowej pozycji gospodarki japońskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Książka poświęcona jest zdumiewającemu fenomenowi gospodarki japońskiej. Gospodarki, która przez długi czas stanowiła najbardziej dynamiczny element światowych stosunków ekonomicznych, by w ostatnich kilkunastu latach okazać się przypadkiem rekordowej wręcz stagnacji. ródła tych zjawisk związane są najsilniej ze specyfiką Japońskiej natury społeczno kulturowej i z ewolucją jej charakteru. Natomiast nie należy sądzić, że era japońskich przewag ekonomicznych należy już do przeszłości. Gospodarka Japonii wciąż pozostaje drugą po Stanach Zjednoczonych światową potęgą i nadal dysponuje ogromnymi możliwościami postępu imponującego na szeroką skalę międzynarodową

ania092 | 2018-01-06
Enduine | 2016-12-01