The top 100 immunity boosters
zdrowie, medycyna

Sprawnie działający system immunologiczny jest niezbędny do zachowania zdrowia. Kiedy mechanizmy obronne słabną, organizm staje się podatny na choroby. Sprawność mechanizmów obronnych zależy od czynników, na które możemy wpływać. Książka "100 sposobów na odporność" prezentuje 100 produktów pobudzających mechanizmy obronne organizmu, pozwalających urozmaicić dietę i spowodować, że układ...

Książka "100 sposobów na odporność" prezentuje 100 produktów pobudzających mechanizmy obronne organizmu, pozwalających urozmaicić dietę i spowodować, że układ immunologiczny działa sprawnie i chroni organizm przed wirusami. O każdej porze roku warto jeść jak najwięcej świeżych warzyw i owoców. Zawierają one mnóstwo witamin, m.in. A, C i E.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca