Dieta south beach turbo

Okładka książki Dieta south beach turbo Arthur Agatston, Joseph Signorile
Okładka książki Dieta south beach turbo
Arthur AgatstonJoseph Signorile Wydawnictwo: Rebis poradniki
2009-01-01
978-83-7510-324-3
Bożena Jóźwiak

Motywująca do zmiany sposobu odżywiania 🙂
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, trzeba z zimowymi "zapasami" zrobić porządek 🙂

Motywująca do zmiany sposobu odżywiania 🙂

to idealna książka dla wszystkich, którzy chcą zrzucić parę kilo bezpiecznie i zdrowo. ta dieta nie przyniesie natychmiastowego pozbycia się nadwagi, ale pomoże zmienić styl życia. stosując tą dietę nie dość, że pozbywamy się kilogramów, zdrowo odżywiamy to nie mamy ochoty na łakocie.
dieta podzielona jest na trzy etapy:
I oczyszczanie - w tej fazie organizm "atakuje się dietą", wykluczamy węglowodany, odzwyczajamy się od słodyczy (bo z jakiegoś powodu się odchudzamy prawda?) faza trwa około 10 dni a ilość zrzuconych kilogramów wacha się od 4 do 8 kilo. nie przedobrzamy!
II zrzucanie wagi - powoli wprowadzamy węglowodany (razowe pieczywo, mąkę, ryż). spadek jest stanowczo wolniejszy, przyzwyczajamy organizm do nowego sposoby odżywiania. trwa do osiągnięcia odpowiedniej wagi
III stabilizacja wagi - pilnujemy aby waga nie wzrosła, można jeść wszystko, ale z umiarem pamietamy czego się nauczyliśmy. czas trwania: nieokreślony

ale należy pamiętać, że żadna książka nie schudnie za nas. trzeba zebrać się w garść i ruszyć się. w tym pomaga łatwy program ćwiczeniowy.

dieta podzielona jest na trzy etapy:
I oczyszczanie - w tej fazie organizm "atakuje się...

• Poradniki
  • Diety, zdrowy tryb życia
  • 2016
  • Skup
  • 2015
  • Ksiażki kulinarne

Dodaj cytat z książki Dieta south beach turbo