Czy jeszcze mnie kochasz?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Czy to, co czujesz, to na pewno prawdziwa miłość? Jaki typ partnera jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia Jak się przekonać, czy Twój związek będzie trwała Jeśli poszukujesz odpowiedzi na takie pytania, to książka „Czy jeszcze mnie kochasz?” jest Twoją obowiązkową lekturą. Dowiesz się z niej, jak rozpoznać prawdziwe uczucie przewidzieć, czy związek będzie udany sprawdzić, czy jesteście dobrze dobrani.

KasikaH88 | 2016-04-22
taryfa_ulgowa | 2012-02-09