Zarządzanie agrobiznesem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Niniejsza praca została wydana z okazji pięciolecia istnienia i działania studiów zaocznych z zarządzania agrobiznesem prowadzonych w Koninie przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołajka Kopernika w Toruniu. Jedno pięciolecie dla studiów z zarządzania agrobiznesem to bardzo wiele, bowiem ta specjalizacja w tym czasie uzyskała prawa pełnego obywatelstwa wśród innych specjalności.Zarządzanie agrobiznesem jako specjalizacja kierunku Zarządzanie i marketing w latach rozwinęła się i daje oczekiwane owoce, którymi są pierwsi magisrtrowie z zarządzania agrobiznesem.Studia te są niezbędne i wręcz konieczne, gdyż agrobiznes podlega systemowej transformacji oraz programowej integracji europejskiej. Aby te nakładające się procesy harmonijnie przebiegały, wymagani są wysokiej klasy specjaliści, których kształceniem zajmuje się Uniwersytet Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.