Proste domowe sposoby na psie i kocie przypadłości

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320027144
flora i fauna

Wysokiej klasy specjaliści dzielą się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając zwięźle na pytania dotyczące zdrowia, m.in. : co robić, gdy kot ma grypę, jak postępować w przypadku cukrzycy, jak leczyć biegunkę, jak działać w przypadku dyskopatii i dysplazji biodra, jak poradzić sobie z psim zapachem, jak bezboleśnie usunąć kołtuny.

WisemantheWise | 2016-05-20
Przeczytana: 18 maja 2016

Książka idealna dla właścicieli futrzanych czworonogów, kiedy te jakoś zaniemogą, zachorują choć nie tylko.
Fachowe porady weterynarzy i specjalistów od psich i kocich zachowań przydadzą się w wielu sytuacjach codziennych przy opiece nad milusińskimi.
Poza tym wszystkie zalecenia spisane są humorystycznie, przez co dodatkowo można się uśmiechnąć.
Tylko niektóre porady czy problemy zwierzęce nie pasują do polskich realiów, ponieważ książka powstała w USA.

Keanu | 2014-02-02
Ada | 2011-08-03