Love Story

Wydawnictwo: Dwie Siostry
romans
Róża_Bzowa

Opowiedziana z przymrużeniem oka historia niezwykłego romansu w efektownej oprawie graficznej. Piękna książka autorska i doskonały prezent dla ukochanej osoby - nie tylko na walentynki! O jeleniu, który stracił głowę dla żony leśniczego. O leśniczym, któremu jeleń przyprawił rogi. O żonie leśniczego, która może i jest niewinna, ale kto by w to wierzył. Romantyczna, słowno-graficzna opowieść...

O jeleniu, który stracił głowę dla żony leśniczego.
O leśniczym, któremu jeleń przyprawił rogi.
O żonie leśniczego, która może i jest niewinna, ale kto by w to wierzył.
Romantyczna, słowno-graficzna opowieść dla dorosłych dzieci i ich dziecinnych rodziców.
Jedyna w swoim rodzaju grubymi nićmi szyta i wyklejana paciorkami, mięsista i barwna historia miłosna.

źródło opisu: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/love_story/love_story.html

źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/love_story/love_story.html

PolishPopkulturę | 2016-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2016

Jeśli tak mają wyglądać współczesne bajki dla dzieci, to ja się cieszę, że jednak jestem już dorosłym. Scenariusz jest zwyczajnie idiotyczny, oprawa graficzna - paskudna, a całościowo to po prostu jeden wielki pretensjonalny pseudoartystyczny bełkot. Nie polecam, ani dorosłym, ani tym bardziej dzieciom. Dwie gwiazdki, bo jednak zakończenie mnie zaskoczyło (choć, niestety, niekoniecznie pozytywnie).

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Mamobab | 2016-05-19
chiave | 2014-05-30