Wielka księga quizów rodzinnych

Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

Burchland Ray K.E. LIBER Rok wydania 2005 Stron: 266 Format: 15x21cm Oprawa: MiękkaJeśli lubisz quizy, na pewno spodoba ci się niniejsza książka. Znajdziesz w niej tysiące pytań i odpowiedzi dotyczących dziesięciu różnych pól tematycznych, od muzyki do geografii, od nauki do sportu. Książka została podzielona na pięć kolejnych poziomów trudności. Poziom pierwszy jest idealny dla dzieci, a piąty zaskoczy nawet najtęższe głowy. Możesz się bawić samemu, we dwójkę, w większej grupie, a nawet zorganizować zawody dla całej rodziny.

Recenzentka | 2014-06-28
alex9972 | 2012-08-17