Jeść i być szczupłym

Tłumaczenie: Barbara Bzowska-Zych
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
odchudzanie, dieta
poradniki

Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne Rok wydania 2000 Stron: 205 Format: 16x23cm Oprawa: Twardakiedy powinniśmy schudnąć?w jaki sposób określa się optymalną, indywidualną masę ciała?w jaki sposób organizm wykorzystuje pokarm?jaka żywność jest szczególnie wysokokaloryczna?jak schudnąć bez stosowania głodówki?jak ograniczyć dostarczenie organizmowi tłuszczów i węglowodanów?jakie środki spożywcze wpływają na poprawę kondycji?jak przyrządzać posiłki, aby były zdrowe?

Monika | 2015-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2015

Poradnik został napisany przejrzyście - tekst ma dużą czcionkę i krótkie rozdziały. Książka zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących żywności (jej składu, sposobów przyrządzania oraz doboru odpowiednich produktów). Osobom zainteresowanym tą tematyką jak najbardziej polecam.

Wyindywidualizowanie | 2016-07-19
Przeczytana: 18 lipca 2016