Potrawy pełne witamin

Wydawnictwo: Astrum

Autor: Marlena KrzyżostaniakWydawca: Astrum Format: A5 Ilość stron: Rok wydania: 2004 Oprawa: miękka ISBN: 8372771693Jakie owoce zaliczamy do cytrusów? Dlaczego pomarańcze są tak zdrowe? Skusiłbyś się na wołowinę z mandarynkami? Masz czasem ochotę na Owocowy szał ? Może nie wierzycie, ale trzymacie Państwo w ręce istny skarbiec informacji na temat owoców najbardziej cenionych i przez dietetyków, i przez kucharzy, i przez smakoszy. Marlena Krzyżostaniak w swoich Potrawach pełnych witamin zwięźle i prosto napisała to, co każdy wielbiciel zdrowego (i smacznego!!) odżywiania wiedzieć powinien o pomarańczach, grejfprutach, limonkach, cytrynach, mandarynkach. Jeśli zatem chcesz zachwycić najbliższych kurczakiem z jabłkami i pomarańczą , na kolana rzucić teściową ostrym sosem cytrynowym do mięs , a sama/sam zasiąść przed telewizorem z ogromnym kawałkiem torcika serowo-cytrynowego i koktajlem Marzenie , koniecznie sięgnij po tę książkę!