Granice ogrodu

poradniki

Poradnik dostarcza podstawowych informacji niezbędnych do zaprojektowania ogrodu i prezentuje wiele inspirujących rozwiązań, pokazujących jak wykonac je w praktyce. Jest idealny zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i ogrodników-amatorów. Przedstawia wiele pomysłów na wytyczenie granicy ogrodu: murki, ogrodzenia, trejaże, osłony, ekrany, żywopłoty i wejścia. Prezentuje 20 stylowych i różnorodnych projektów, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety, oraz umozliwia zbudowanie ogrodzeń, które będą nam służyły przez długie lata. Ciekawe i odpowiednio dobrane fotografie oraz zrozumiały tekst, przedstawiający poszczególne konstrukcje, krok po kroku zbliża nas do wykreowania ogrodu marzeń.

| 2011-12-28
Przeczytana: 2010 rok