Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji

Wydawnictwo: StudioEMKA
etykieta, obyczaje, biznes
poradniki

Człowiek bez manier jest jak nieoszlifowany diament. Zasady, jak szlify, pozwolą docenić jego prawdziwą wartość. Znajomość etykiety biznesu daje poczucie pewności w działaniu i pozwala osiągać sukcesy. Ta książka to świetne narzędzie w świecie biznesu. Alicja Resich Modlińska.

Chassefierre | 2013-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2013

Wahałam się pomiędzy oceną ''słabą'' i ''może być''. Ostatecznie uznałam, że język autorki na kolana nie powala (literówki, składnia, styl), jej tłumaczenia są nudne i schematyczne, a całość wypada ostatecznie cokolwiek beznadziejnie.

Z_błyskiem_w_oku | 2015-02-08

Odzywać czy nie odzywać się w windzie? Co zrobić z tymi wszystkimi dziwnymi sztućcami na stole? Kto się powinien pierwszy przedstawiać? Kto pierwszy wyciąga dłoń na powitanie? Jak zapamiętywać imiona i nazwiska? Jak używać wizytówek? Typowe faux-pas w towarzystwie. Etykieta w mailach. Jak zajmowac miejsca na przyjęciu? Co zrobić z torebką i serwetką? Świetny, praktyczny przegląd zasad funkcjonowania w biznesie i w towarzystwie.

Agata | 2016-11-29
marzena87zm | 2012-12-01