Dzielność morska

Wydawnictwo: Alma-Press
8370202918
poradniki

To zapewne najwybitniejsze dzieło dotyczące żeglarstwa w literaturze światowej. Skłania do zmian sposobu myślenia o popularnych kierunkach w konstrukcji jachtów, zarówno regatowych, jak i turystycznych. Wykazuje, w jaki sposób w projektowaniu nowoczesnych jachtów poświęca się bezpieczeństwo na rzecz prędkości i innych cech łodzi. Wyraża pogląd, że niezbędne są gruntowne zmiany w filozofii konstruowania jachtów, by zapobiec kolejnym śmiertelnym wypadkom na morzu.

gsnieg | 2017-09-20
cin88 | 2012-10-03