Rachunkowość. Podręcznik Część 2

Wydawnictwo: Difin
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Zaprezentowane ćwiczenia jako wzorcwe podane są wraz z rozwiązaniami, a przykłady do samodzielnego rozwiązania opierają się na treści zawartej w podręczniku i skierowane zostały do uczniów kontynuujących naukę z zakresu rachunkowości jednostek gospodarczych.

Pozycja ta zawiera szczegółowy opis pasywów bilansu, a także tematykę kosztów i przychodów, analizę takich sprawozdań finansowych jak bilans, rachunek zysków i strat czy też informacje dotyczące poziomej i pionowej analizy bilansu oraz analizy wskaźnikowej.

W książce znajduje się wiele przykładów oraz zadań do samodzielnego rozwiązania.

Polecam!

Dagmara | 2016-06-30