Każde dziecko może mieć sucho

Wydawnictwo: Media Rodzina
poradniki

Autor zaadresował swoją książkę do rodziców i opiekunów, którzy : mają małe dziecko i chcieliby się dowiedzieć czegoś na temat kontroli czystości, zanim znajdzie się ono na tym etapie rozwoju, uczą właśnie dziecko panowania nad procesami fizjologicznymi i niechcieliby popełniać błędów, aby nie prowokować kroków w tył, niepokoją się, że dziecko, mimo iż osiągnęło odpowiedni wiek, wciąż sobie nie radzi z kontrolą pęcherza, szukają pomocy, gdyż ich dziecko ma już za sobą dłygoletni okres moczenia się.

Figunia33 | 2013-06-20
Przeczytana: marzec 2008

Książka naprawdę pomogła mi nauczyć dziecko korzystania z nocnika.

ansz | 2013-11-13
katarzyna | 2012-09-30