Jak żyć z osobami cierpiącymi na depresję

Wydawnictwo: WAM
83-7318-760-X
poradniki

Jak wygląda depresja bliskiej osoby z perspektywy jej małżonka? Jaki jest wpływ depresji na codzienne życie rodziny? W jaki sposób wpływa na wzajemne relacje między jej członkami? Jak w takiej sytuacji postępować? Jak wspierać osoby, których bliski cierpi na depresję? Autorka opisuje sytuację życiową rodzin, które mają wśród swoich najbliższych osobę z depresją. Przekazuje też wiele ważnych...

Autorka opisuje sytuację życiową rodzin, które mają wśród swoich najbliższych osobę z depresją. Przekazuje też wiele ważnych informacji, pomagających w zrozumieniu mechanizmów depresji i sposobów jej przeżywania, jak i szukaniu metod radzenia sobie z tą chorobą. Książka może być także cenną inspiracją dla terapeutów zaangażowanych w poradnictwo dla rodzin osób z depresją.

Karimba | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012