Jak kupić motocykl

Wydawnictwo: WKŁ
8320615836
motocykl
motoryzacja

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowego lub używanego motocykla, sięgnij po ten poradnik, zaoszczędzisz sobie wielu niepotrzebnych wydatków, kłopotów i rozczarowań. Podpowiemy Ci, jak wybrać najodpowiedniejszy jednoślad oraz gdzie go kupić. Dowiesz się, jakie są oznaczenia identyfikacyjne motocykli, wymagane dokumenty potrzebne do zakupu, ubezpieczenia i zarejestrowania jednośladu, na czym polega procedura rejestracyjna, gwarancja i rękojmia, a także które dodatki w wyposażeniu motocyklisty (rękawice, kask, odzież i akcesoria) są niezbędne.

Albinar | 2015-12-10
Anikfe | 2014-03-15