Tobie dam klucze Królestwa Niebieskiego. Dlaczego warto zyskiwać odpusty?

Wydawnictwo: eSPe
poradniki

Książka zawiera jasne odpowiedzi na pytania o odpusty: Co to jest odpust? Czy człowiek żyjący na ziemi może wybawić dusze pozostające w czyśćcu? Czym się różni darowanie kary od darowania winy? Czy Kościół ma władzę udzielania odpustów? Kto może dostąpić odpustu? Czy odpust można ofiarować tylko za zmarłych? Co trzeba zrobić, żeby go uzyskać? Czy można zyskiwać odpust zupełny codziennie? Czy częściowe darowanie kar doczesnych (odpust cząstkowy) nadal mierzy się jednostkami czasu (dni, lata itp.)? Co to jest skarbiec Kościoła ?

mariola | 2016-10-24
Zirtael | 2011-10-21
Na półkach: Chcę przeczytać, Chcę!:)