Zdawaj egzaminy z sukcesem!

Tłumaczenie: Lilla Teodorowska
Wydawnictwo: Videograf II
Examens : en forme le jour J
uczenie się
poradniki

Książka przeznaczona jest dla wszystkich, którzy mają stawić czoło egzaminom. Autor przedstawia w niej kilka metod, które pozwalają wzmocnić swoją motywację i pomaga być w doskonałej formie psychicznej w tym ważnym dniu. Metody te to m.in.: ulepszenie zdolności zapamiętywania, optymalizacja wykorzystania własnej inteligencji, spokojniejsze podejście do stresu spowodowanego egzaminami, odpowiednie zarządzanie czasem. Autor przytacza także wiele przykłądów i anegdot, które pozwalają lepiej zrozumi

michau89 | 2017-12-31
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam