Mistrzowskie randki

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Odkąd stałam się nastolatką, zawsze pozostawałam w związkach. Singielką po raz pierwszy zostałam w wieku 27 lat. Był to okres wzlotów i upadków, radości i chandr, a przede wszystkim intensywny kurs życia w pojedynkę. Dzięki temu nauczyłam się nie tylko konstruktywnej samodzielności, ale także opracowałam strategię, jak poznawać nowych ludzi i dobrze się przy tym bawić. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cieszyć się wolnością.

zocha | 2015-11-13
litpawel | 2015-07-30