Noble Blood

Okładka książki Noble Blood Dana Marie Bell
Okładka książki Noble Blood
Dana Marie Bell Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Gray court (tom 2) fantasy, science fiction
Gray court (tom 2)
Samhain Publishing
2011-10-04
2011-10-04
fantastyka fantasy science fiction

Na półkach: , , , , , ,

The Gray Court cz 2

"Dla lorda Duncana Malmayne'a była to miłość od pierwszego wejrzenia z jego prawdziwą więzią, uroczą pół-Sidhe, pół-krasnoludkiem Moirą Dunne. Jednak czegoś brakuje w jego związku z ognistym rudzielcem, czegoś, co uniemożliwia mu dokończenie Roszczenia i uczynienie Moiry swoją na zawsze.

Gdy problemy mnożą się w czasie, który powinien być magicznym, idyllicznym czasem, depresja ciążąca na sercu Sidhe Moiry sygnalizuje potencjalnie niszczący stan. Choroba partnerska. Instynkt podpowiada jej, czego brakuje: Jadena Blackthorna, wampira z Szarego Dworu, brata krwi Duncana i najbliższego przyjaciela, który taktownie wycofał się z ich życia po tym, jak Duncan wyznał swoją miłość.

Jaden jest zarówno załamany, jak i podekscytowany, że dwoje ludzi, których kocha najbardziej na świecie, jest razem. Najlepiej, żeby zerwał wszelki kontakt, aby dać im przestrzeń na dokończenie Roszczenia. Ale w klanie Malmayne narastają kłopoty, a kiedy Hob zostaje zmuszony do powrotu Jadena do ich życia, ich niezwykle rzadka trójwięź klika z reakcją, która jest szybka, zmysłowa i wszechogarniająca, gdy odkrywają, jaką przyjemność przynosi trójwięź…

Ale nie wszyscy uważają to za błogosławieństwo. W rzeczywistości ceną ich miłości może być potencjalnie fatalna zmiana władzy."

Ah te chłopy jakie mało domyślne są. I to nie ważne czy ludzie czy inna rasa. Czasem trzeba mocno nim potrząsnąć aby zobaczył coś oczywistego. Tak też trzeba było potrząsnąć Jadenem aby zobaczył jak jest ważny dla Moiry i Duncana oraz Szarego Dworu. MFM

The Gray Court cz 2

Gdy problemy mnożą się w czasie, który powinien być magicznym,...

Szłam za ciosem i wysłuchałam kolejną część.
Bohaterowie są intrygujący, każdemu z nich udziela się moja sympatia i kibicowanie. Każdy z nich jest wyjątkowy i posiada swój urok i ukrytą moc.
Ale jest coś jeszcze, autorka idzie z postępem, co widać w innych jej pozycjach książkowych.
Mamy tu miłość, trójkącik, dwa + jedna :) Ostra ta "miłość".

Szłam za ciosem i wysłuchałam kolejną część.
Mamy tu miłość, trójkącik, dwa + jedna :) Ostra ta "miłość".

Seria o Fey w wykonaniu Bell jest znacznie lżejsza niż zmiennokształtni ale posiada ten sam uroczy klimat. Moim faworytem jest oczywiście Hob - bądźmy szczerzy kto może rywalizować z Robinem? Niemniej każda z cześci tej serii opowiada ciekawą historię, postacie sa różnorodne a stworzony świat w miare konsekwentny. Jeżeli poszukujecie psychicznej odskoczni w magiczny świat niesamowitych zdarzeń i wielkich namietności różnej maści niesmiertelnych to seria dla Was. W komplecie dostaniecie migawki z zycia jednego rudowłosego złosliwca, którego boi się świat. Polecam

Świetna książka kolejna z serii o wróżkach i innych paranormalnych/normalnych/nienormalnych stworzeniach:D

Kolejna z serii - tym razem nie kotołaki a ..wrózki :P Dobre czytadło na zimny wieczór :)

• 2017
  • 2015