Żywopłoty - zakładanie i pielegnacja

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Żywopłoty zakładanie i pielęgnacja to poradnik z obszernym katalogiem roślin polecanych na różnerodzaje żywopłotów. Z poradnika dowiesz się:* jaki rodzaj żywopłotu jest najlepszy na twoją działkę* jak sadzić rośliny, by utworzyły szczelną i dekoracyjną ścianę zieleni* jak pielęgnować, by szybko i zdrowo rosły W katalogu znajdziesz:* portrety 49 gatunków roślin iglastych i pnączypolecanych na żywopłoty* wymagania poszczególnych roślin i ich cechy charakterystyczne * indeks ułatwiający wyszukiwanie Poradnik ma przejrzysty, logiczny układ, nowoczesną formęi efektowne zdjecia, jest łatwy w czytaniu.Sprawdź, jaki jest praktyczny!

adi | 2012-12-16