Jak radzić sobie z problemami menopauzy

Wydawnictwo: Feeria
poradniki

Menopauzę często określa się &ldquo,drugim okresem dojrzewania , ponieważ może być to czas chaosu, kiedy tracimy pewność, kim jesteśmy bądź dokąd zmierzamy. Zaczynamy zadawać sobie pytanie: &ldquo,O co w tym wszystkim chodzi? Niemniej mamy teraz olbrzymią przewagę nad nastolatkami &ndash, doświadczenie całego życia, na którym możemy się oprzeć. Tak więc menopauza może być dla nas wspaniałą okazją. Może być burzliwa i niepokojąca, lecz także wręczyć klucz do drugiego dorosłego życia, w którym tak wiele jest możliwe i osiągalne. Menopauza jest naturalnym etapem w życiu każdej kobiety. Zbliżając się do niej w wieku czterdziestu bądź pięćdziesięciu kilku lat, na pewno nie mamy poczucia starości.

agnieszqa | 2011-08-18