Skuteczne zarządzanie reputacją i spójny image

Wydawnictwo: Best Press
9788360382073
poradniki

Wiesender Susanna, Cerny Thomas BestPress Rok wydania 2008 Stron: 192 Format: 16.0x23.0cm Oprawa: MiękkaZarządzanie reputacją to metoda, która prowadzi do trwałego i dostrzegalnego sukcesu, przy zachowaniu prawdziwości naszego publicznego wizerunku. W kwestii reputacji wiele rzeczy robimy nieświadomie, niejasne są również pojęcia. Wiemy, że dobra opinia jest ważna, ale czy wiemy, jak ona powstaje i jak działa? Reputacja na stałe towarzyszy nam w naszym życiu zawodowym, a zatem należy do naszych osobistych zasobów. W niniejszej książce staramy się wyjaśnić, czym jest reputacja, jak ją zmierzyć i jak kontrolować, aby osiągnąć sukces. Dowiesz się, jak działa reputacja i z czym się wiąże, nauczysz się, jaki jest Twój osobisty wkład w powstanie własnej reputacji i poznasz metody. Zaś przede wszystkim na całe życie wyrobisz sobie konieczną wrażliwość i wyczucie, jak obchodzić się z reputacją.

Konrad | 2016-11-26
Przeczytana: 2011 rok