Rodzina i przyjaciele

Tłumaczenie: Magdalena Konikowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Colombina". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
Family and friends
czytankianki

Zdjęcie ślubne. Wyniosła i elegancka Sofka i jej rodzina. Dwie córki: Betty i Mimi. Dwóch synów: Frederick i Alfred. Wszyscy młodzi. Betty jeszcze nie uciekła do Paryża. Mimi jeszcze przed największym życiowym rozczarowaniem. Frederick zaś nie spotkał jeszcze energicznej i silnej Evie. Uwikłany w rodzinne interesy Alfred zazdrości innym szczęścia. Po latach klisza znów utrwala spotkanie rodziny. Kogoś brakuje, pojawiła się ktoś nowy. Pozy maskują ślady klęsk i zwycięstw. Album rodzinny zaciera kontury burzliwych wydarzeń i mówi o przemijaniu.

źródło opisu: W.A.B., 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie