Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik

Seria: Poradniki psychologiczne
Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Co roku z radością i niecierpliwością wyczekujemy na najwspanialsze święta a Boże Narodzenie. Jednak im bardziej się zbliżają, tym bardziej dają się nam we znaki gorączka przedświątecznych przygotowań, zakupy w zatłoczonych sklepach, rozkapryszone dz...

Judyta Dobryńczuk | 2014-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2014

Uważam, że książka jest naciągana ze względu na ilość powtarzających się informacji zawartych w pozycjach tych samych autorów a w szczególności w: "Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map", "Mowie ciała" oraz w "Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać". W tekst zawarty w wyżej wymienionych publikacjach zostają wplecione zdania dotyczące świąt Bożego Narodzenia i dowcipy. Niektóre podrozdziały a także mniejsza część rozdziałów są charakterystyczne tylko dla tej pozycji. Spodziewałam się po tej książce znacznie więcej i niestety się zawiodłam.

andorja | 2017-02-28
ewa | 2016-04-26