Zdrowy kręgosłup na co dzień

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Dla zapobiegania bólom pleców niezbędny jest regularny trening. W tej książce poznasz skuteczne i relaksujące ćwiczenia, które będziesz mógł bez trudu wykonywać każdego dnia a w domu, w pracy lub podczas podróży. Testy i plany treningowe opracowane według najnowszych badań pomogą ci efektywnie przeciwdziałać uciążliwym dolegliwościom. Obaj autorzy Christof Baur i Bernd Thurner są dyplomowanymi instruktorami wychowania fizycznego, specjalizującymi się w zakresie profilaktyki i rehabilita

FOCZKA | 2016-01-14
edzia1524 | 2013-11-23