Książka Roku 2018
978-83-62255-09-2
opowiadania, antologia,

Wydaje Świąteczne to antologia 12 opowiadań, która składa się z prac wysłanych na konkurs serwisu Wydaje.pl. Hasło przewodnie konkursu brzmi Napiszmy razem Święta – całość zysków ze sprzedaży zostanie przeznaczona na rzecz Dom Aniołów Stróżów Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży anioły24.pl. Antologia zawiera 8 opowiadań dla młodszych oraz 4 opowiadania dla starszych czytelników. ...

Odnajdziesz w nich zarówno podniosły nastrój, towarzyszący Świętu Bożego Narodzenia, radość z możliwości spędzenia świąt z najbliższymi , jak i gorzką refleksję o przemijaniu i samotności.

W antologii z pewnością odnajdziesz to, co jest najważniejsze dla tego szczególnego czasu – Ducha Świąt Bożego Narodzenia.

źródło opisu: http://wydaje.pl/ebooks/show/557

źródło okładki: http://www.wydawca.net/wydaje-antologia.jpg