Pierwszy Rok Życia Dziecka

Wydawnictwo: eSPe
poradniki

Bycie rodzicem to jedna z największych radości, a zarazem jedno z najważniejszych życiowych doświadczeń. Młodzi rodzice instynktownie szukają rady u innych. Rachel Waddilove pomaga rodzicom, dzieląc się owocami swego bogatego doświadczenia matki i opiekunki niemowląt. Pierwszy rok życia dziecka to książka pełna praktycznej mądrości a autorka omawia różne aspekty bycia rodzicem.Autorka zamieszcza w książce takie pomoce jak na przykład listy niezbędnych rzeczy, plany dnia i inne użyteczne informacje, z których łatwo korzystać. Pisze o zachowaniu równowagi pomiędzy porządkiem dnia (narzuconym przez rodziców) a reagowaniem na potrzeby dziecka (na przykład długotrwałe karmienie na żądanie, w odpowiedzi na płacz dziecka).RACHEL WADDILOVE przez wiele lat pracowała z rodzinamijako opiekunka niemowląt, aktualnie zajmuje się poradnictwem i prowadzi firmę Rachelas Babies. Pomagała w opiece nad dziećmi wielu znanych osób, m.in. Gwyneth Paltrow.

Molina_ksiazkowa | 2015-08-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Dziecko
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Bardzo przydatna, dobrze napisana :)

natty089 | 2016-09-28
Przeczytana: 28 września 2016